Clicky

O nas

Pozwól, że się przedstawię. Nazywam się Aneta i niemal przez całe moje życie walczyłam z wagą.

Poprzez zaangażowanie i zdobywanie wiedzy dałam radę obrócić moje życie o 180 stopni. Mało tego, jako specjalista żywienia, skutecznie pomagam setkom osób w zrzuceniu wagi, odzyskaniu energii i zdrowia. Mimo tego, że nie tak dawno skończyłam 26 lata, moja pasja do dietetyki i poznawania siebie umożliwiła mi przekazanie zdobytej wiedzy wszystkim czytelnikom.

Dobrze wiemy, że pierwszym krokiem do zdrowego życia jest zdrowa kuchnia. Moje zamiłowanie do gotowania i rosnące zainteresowanie fotografią pozwalają mi tworzyć i opisywać setki prostych w przygotowaniu, pysznych i niedrogich potraw.

Ketowariatka.pl to blog przeznaczony dla osób, których interesuje dieta ketogeniczna i ketoza. To miejsce, w którym odkrywam sekrety diety ketogenicznej i inspiruję artykułami oraz keto przepisami.

Rozejrzyj się, dowiedz się nowych rzeczy o diecie ketogenicznej i zainspiruj się w kuchni, by już niedługo opowiedzieć nam o swoim sukcesie w utracie zbędnych kilogramów!

Jeśli masz pytanie, napisz do mnie na aneta@ketowariatka.pl lub skontaktuj się ze mną za pośrednictwem strony kontaktowej.