O nas

Zanim zaczniemy, pozwól, że się przedstawię. Nazywam się Aneta i niemal przez całe moje życie walczyłam z wagą.

Poprzez zaangażowanie i zdobywanie wiedzy dałam radę obrócić moje życie o 180 stopni. Mało tego – skutecznie pomagam setkom osób w zrzuceniu wagi, odzyskaniu energii i zdrowia.

Mimo tego, że nie tak dawno skończyłam 25 lata, moja pasja do nauki i poznawania siebie umożliwiła mi przekazanie zdobytej wiedzy wszystkim czytelnikom.

Dobrze wiemy, że pierwszym krokiem do zdrowego życia jest zdrowa kuchnia. Moje zamiłowanie do gotowania i rosnące zainteresowanie fotografią pozwalają mi tworzyć i opisywać setki prostych w przygotowaniu, pysznych i niedrogich potraw. Kilka razy w tygodniu dodaję nowe przepisy, więc pamiętaj by mnie regularnie śledzić!

KetoWariatka.pl – to nie tylko blog – to także społeczność i forum przeznaczona dla osób, których interesuje dieta ketogeniczna. To miejsce, w którym odkrywam przed ludźmi sekrety ketogeniki i inspiruję artykułami, przepisami i książkami.

Rozejrzyj się, dowiedz się nowych rzeczy o diecie ketogenicznej i zainspiruj się w kuchni, by już niedługo opowiedzieć nam o swoim sukcesie w utracie zbędnych kilogramów!

Aneta

KetoWariatka
Menu